پاورپوینت توسعه و محدودیتهای تجارت الکترونیک

با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پاورپوینت توسعه و محدودیتهای تجارت الکترونیک قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
پاورپوینت توسعه و محدودیتهای تجارت الکترونیک|42089055|mxb|پاورپوینت مبانی تجارت الکترونیکی,پاورپوینت مبانی نظری تجارت الکترونیک,پاورپوینت مبانی و مفاهیم تجارت الکترونیک,پاورپوینت کتاب مبانی تجارت الکترونیک

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات46حجم234/64 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته اقتصاد در قالب 46 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

بکی از ویژگیهای تجارت الکتونیکی توانمندی ابداع مدلهای جدید کسب و کار می باشد .مدل کسب و کار، روش انجام کسب و کار می باشد، که بوسیله آن شرکت می تواند ایجاد درآمد نموده و در نهایت بقاءخود را حفظ نماید. این مدل بیان می نماید که شرکت در زنجیره ارزش چه موقعیتی دارد. برخی مدلها بسیار ساده می باشند.

طرح کسب و کار، مدرک مکتوبی است که اهداف کسب و کار را شناسایی نموده و طرحی را جهت دستیابی به آنها مطرح می نماید. طرح های کسب و کار به منظور اهداف متنوعی بهکار می روند.کارآفرینان از طرحهای کسب و کارجهت جذب سرمایه از سرمایه گذاران ریسک پذیر استفاده می کنند. با اینکه طرح کسب و کار می تواند به منظور ساختاردهی یا مهندسی مجدد در سازمان مورد استفاده قرار گیرند.
فهرست :

طرح های کسب و کار و طرح های توجیهی کسب و کار

ساختار مدلهای کسب و کار

مدلهای درآمد نوعی

مدل های کسب و کار متداول در تجارت الکترونیکی

مزایا برای سازمان

تجارت الکترونیک بازار را توسعه می دهد

تجارت الکترونیک موجب صرفه جویی های مهمی در هزینه ها می شود

تجارت الکترونیک موجب بهبود فرآیندها و سازمان کسب و کار می شود

تجارت الکترونیک تعاملات را ارتقاء می دهد

محدودیت های تجارت الکترونیکی

انقالاب دیجیتالی و تاثیر اقتصادی آن بر تجارت الکترونیکی

دامنه پوشش در مقابل محتوای خدمات

مساعدت تجارت الکترونیکی به سازمان

محیط جدید کسب و کار

بازارهای الکترونیکی

انواع فروشگاههای الکترونیکی

بازارهای الکترونیکی عمومی


"

مطالب دیگر:
تحقیق درباره اینترنتمقاله ژئوفیزیک 2013 ساینس دیرکت با ترجمه آنبررسی برق شرکت گمک ماکارونبررسی لامپ‌های پرقدرت مورد استفاده در رادار از نظر پهنای باند، قدرت، بهره ، راندمان و غیرهموتور سنکرونبررسی و امكان سنجی در طراحی ترانسفورماتورهای ولتاژ نوری و مقایسه آن با ترانسهای معمولیطراحی و ساخت یك كارت صوت كامپیوترطرح توجیهی شرکت کارهای کامپیوتریسیستم های بیومتریکطراحی و ساخت فانكشن ژنراتورسویچینگ رگلاتور 75 واتتحقیق مینی PLCبررسی سیستم های كنترل گسترده DCSپرتکل های مسیریابی و درجه مشارکت نودها در مسیریابیبررسی سیستم تحریك و راه انداز ژنراتورهای نوع Ty 10546 در واحدهای گازی نوع V 94-2سیستم های DCS و PLC كارخانه آلومینای جاجرمسیستم های كنترل گسترده پست های فشار قویکاربرد فلو سنجها در آلومینای جاجرم FLOWMETERS USE IN JAJARM ALUMINAپروپوزال شناسایی وب سایت فیشینگ در بانکداری الکترونیکی با منطق فازیروشهای موجود برای بررسی شبكه حمل و نقل بعد از بروز زلزلهموانع رشد شهر نی ریز در روزنه زمان (گذشته، حال، آینده)بررسی و تحلیل آثار و استقرارهای اشکانی حوزه جغرافیایی ابهروردبررسی کمی و کیفی، مطالعه تصفیه پذیری و ارائه روش مناسب جهت دفع لجن اسیدی حاصل از فرآوری بازیافت روغن در کارخانه بهاران شیمی بروجنآموزش بهداشت جامعهگزارش كارورزی رشته بهداشت حرفه ای با عنوان بررسی مسائل ایمنی و بهداشت حرفه ای كارخانه شوگا